Klimatyzacja

Montaż i serwis klimatyzacji

Klimatyzacja to mający olbrzymie znaczenie element w naszej firmie lub domu. Odpowiada ona nie tylko za chłodne powietrze w trakcie upalnych dni, ale również jego stałą wymianę, dzięki czemu powietrze, którym oddychamy jest zdrowe, czyste i świeże przez cały czas.

Klimatyzacja okaże się przydatna zarówno w domach jednorodzinnych, jak i przede wszystkim w biurach, restauracjach, sklepach czy halach przemysłowych i fabrykach, gdzie charakter pracy wymusza określone warunki dotyczące powietrza, ponadto korzystnie wpływając na komfort pracy i codziennego funkcjonowania.

Kluczem do prawidłowej i zgodnej z wszelkimi normami bezpieczeństwa pracy klimatyzacji jest jej montaż, przez wykwalifikowaną i doświadczoną ekipę.

Montaż klimatyzacji to bardzo odpowiedzialny rodzaj prac, do którego wykonania potrzeba wiedzy i fachowego podejścia. Powierzamy swoje bezpieczeństwo, jakim jest powietrze, którym oddychamy. Dlatego decydując się na montaż i serwis klimatyzacji należy wybrać najlepszych.

Rozwiązania firmy Celtron wpisują się dokładnie w każdy aspekt, jakim musi wykonać się profesjonalna firma, oferując indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta, na każdym kroku realizacji prac.

Zaopatrujemy budynki w systemy klimatyzacyjne we Wrocławiu oraz jego okolicach.

Klimatyzacja 1
Klimatyzacja 2

Czym się zajmujemy?

 • Montaż klimatyzacji– jeśli montaż klimatyzacji we Wrocławiu to tylko z nami. Niskie ceny to nie wszystko. Oprócz tego gwarantujemy sprawne zakończenie prac, dobór najlepszych urządzeń, które zoptymalizują efekty pracy klimatyzacji w Twojej firmie lub domu. Celtron zadba również o to aby klimatyzacja w Twoim domu nie tylko była sprawna, ale również prezentowała się korzystnie, będąc uzupełnieniem wystroju wnętrza, a nie elementem, który kontrastuje z resztą wystroju.
 • Serwis klimatyzacji- Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. W trosce o stały dostęp świeżego i filtrowanego powietrza oraz utrzymywania właściwego poziomu wilgotności w pomieszczeniu, oferujemy szeroki zakres serwisowy. Prace serwisowe warto powierzyć firmie Celtron, która dzięki doświadczeniu rozwiąże wszelkie usterki sprawnie i kompleksowo.

Usterki w najcieplejsze dni w roku mogą sprawić bardzo wiele kłopotów. Dlatego ważne jest czyszczenie, nabijanie oraz ozonowanie klimatyzacji, a przede wszystkim jej odgrzybianie.

 • Sprzedaż klimatyzatorów- wystarczy krótka rozmowa z klientem i już wiemy jaki sprzęt potrzebujesz. Dostosujemy każdy aspekt klimatyzatora, indywidualnie do oczekiwań, jakie masz względem niego. Oprócz tego zadbamy o dostarczenie Tobie dedykowanych akcesoriów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania klimatyzacji.
 • Klimatyzacja do domu- po całym dniu w upalne lata, warto wrócić do chłodnego pomieszczenia, wykonanego przez Celtron, w którym zrelaksujemy się w optymalnej temperaturze oraz odetchniemy świeżym, chłodnym powietrzem.
 • Klimatyzacja do biur i firm- biuro bez klimatyzacji może znacznie obniżyć efektywność pracowników. Stały dostęp świeżego i chłodnego powietrza zapewni nam dobre warunki do pracy umysłowej. Organizując więc biuro, pamiętaj że najlepszy montaż klimatyzacji we Wrocławiu zapewni Państwu Celtron.
 • Przegląd klimatyzacji- to kolejny aspekt, którym się zajmujemy. Jest on szczególnie ważny, gdyż zaniedbanie cyklicznej weryfikacji sprawności poszczególnych systemów, może znacznie pogorszyć jakość powietrza w pomieszczeniu, prowadzić do chorób, zagrzybienia itp. Celtron zapewni przegląd klimatyzacji we Wrocławiu oraz okolicach z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów, abyście Państwo mogli cieszyć się optymalną pracą urządzenia każdego roku i bez przerwy. Oferujemy wsparcie w każdym aspekcie obsługi systemów klimatyzacyjnych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni o jakość każdego z podzespołu klimatyzacji.

W skład prac przeglądowych wchodzi między innymi sprawdzanie ciśnienia pracy podczas ssania i tłoczenia, a także przegląd kanałów  i układów skraplających.

Przykładowe instalacje

Przedstawiamy Państwu wykonane przez nas usługi montażu klimatyzatorów oraz systemów klimatyzacji. Wśród nich znajdują się klimatyzacje montowane w domach, mieszkaniach, sklepach, biurach, a nawet budynkach użyteczności publicznej. Cechuje je skuteczność działania, wysoka estetyka oraz duża funkcjonalność. Są dowodem na to, że nasza firma jest w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem i zagwarantować niezawodny montaż klimatyzacji w atrakcyjnej cenie.

Galeria klimatyzacja 14
Galeria klimatyzacja 13
Galeria klimatyzacja 12
Galeria klimatyzacja 11
Galeria klimatyzacja 10
Galeria klimatyzacja 9
Galeria klimatyzacja 1
Galeria klimatyzacja 3
Klimatyzacja 3

Co sprawia, że jesteśmy najlepsi?

 • indywidualne podejście do klienta
 • profesjonalna załoga, która wykona każdy projekt
 • doskonała jakość w przystępnej cenie
 • praca ze sprawdzonymi i zaufanymi podzespołami oraz producentami
 • bezpłatna wycena oraz doradztwo

Jeśli cenicie sobie Państwo kompleksową obsługę, która gwarantuje pełen profesjonalizm oraz sprawność robót, zapraszamy do kontaktu z Celtron.

Ze swojej strony zapewnić możemy fachowe doradztwo, szeroki wybór sprzętu oraz dopasowanie się do każdych warunków, niezależnie od trudności prac. Ponadto, szczególnie cenioną przez klientów jest oferowana przez nas cena w stosunku do jakości wykonania, która stoi na wysokim poziomie, jednocześnie niewymagająca dużych nakładów finansowych.

Zleć kompleksowy montaż lub serwis klimatyzacji: