Montaż anten

Telewizja w zasięgu ręki

Kilka lat temu w Polsce telewizja cyfrowa w standardzie DVB-T zastąpiła telewizję analogową. Był to moment przełomowy. Telewizja cyfrowa przyniosła ze sobą wiele nowości. To właśnie dzięki niej telewidzowie mają możliwość odbierać więcej kanałów w dużo lepszej jakości. Wraz z wprowadzeniem standardu DVB-T pojawiło się wiele ciekawych, wcześniej niedostępnych, opcji. To właśnie dzięki tej rewolucji można przeglądać programy telewizyjne kilku stacji na raz oraz korzystać z usługi VoD. Do odbioru telewizji nowej generacji potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Należą do niego antena naziemna oraz tuner z dekoderem DVB-T lub telewizor z wbudowanym dekoderem DVB-T.

Na polskim rynku obecnych jest kilku operatorów świadczących usługi dostępu do telewizji satelitarnej. Taka opcja jest szczególnie wygodna dla osób, które pragną mieć możliwość wyboru między większą liczbą programów telewizyjnych. Aby oglądać telewizję satelitarną, należy posiadać telewizor oraz sprzęt, który kupimy u dostawcy telewizji. Składa się on z dekodera oraz anteny satelitarnej, dzięki której można odbierać sygnały telewizji satelitarnej.

Specjaliści w akcji

Jesteśmy specjalistami w montażu anten telewizyjnych. Nasza firma od lat zajmuje się montażem, serwisem i ustawieniem anten, dzięki czemu mamy bogate doświadczenie. Instalujemy wszystkie typy anten, łącznie z tymi zakupionymi u dostawców telewizji satelitarnej. Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Wszystkie zadania wykonujemy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Nie mamy sztywnych godzin pracy, dzięki czemu klienci mogą się z nami umówić wtedy, kiedy im najbardziej pasuje. Szanujemy Wasz czas, u nas nie ma kolejek, które opóźniają montaż, a termin jego wykonania zależy wyłącznie od dyspozycyjności klientów. Nasi pracownicy dbają o dobro klientów, dlatego każdorazowo odpowiednio zabezpieczamy miejsce pracy, aby zachować czystość i nie uszkodzić znajdujących się w pobliżu przedmiotów.

Montaż anten Wrocław
Ustawianie anten Wrocław

Kompleksowy zakres usług

 • Instalacja zestawów antenowych: NC+, Polsat Cyfrowy, Cyfra+, Telewizja na kartę, TRWAM, FTA – niekodowane, Orange TV
 • Montaż anten i dekoderów do odbioru Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T
 • Instalacja oraz konfiguracja usługi MULTIROOM NC+, POLSAT
  (przewodowo oraz bezprzewodowo poprzez sieć WiFi)
 • Ustawianie i serwis anten oraz naprawa instalacji antenowych
 • Wymiana anten, konwerterów i osprzętu antenowego
 • Instalacje zbiorcze umożliwiające doprowadzenie sygnału
  TV-SAT do wielu gniazdach abonenckich.
 • Modernizacja i rozbudowa istniejących instalacji antenowych
 • Instalacja telewizorów za pomocą uchwytów ściennych
 • Sprzedaż akcesoriów i osprzętu SAT-RTV
 • Doradztwo techniczne oraz ekspertyzy monterskie

Dzięki tak dużej ilości wykonywanych przez nas usług jesteśmy w stanie przeprowadzić instalację telewizji od A do Z. Od teraz nie musisz się martwić skomplikowanymi procedurami i brakiem czasu. Zrobimy dla Ciebie wszystko, abyś mógł cieszyć się telewizją w Twoim domu. Oprócz wszelkiego rodzaju anten podłączymy i odpowiednio skonfigurujemy dekodery, które są nieodzownym elementem współczesnej telewizji satelitarnej. Chcesz mieć telewizję w wielu pokojach? To dla nas nie stanowi problemu, możemy podłączyć tzw. Multiroom, dzięki któremu telewizję może odbierać każdy dostępny w domu telewizor. Na specjalne życzenie naszych klientów możemy także przeprowadzić szkolenie z podstawowej obsługi telewizji zarówno naziemnej, jak i satelitarnej.

Przykładowe instalacje

Montaż anten to dla nas codzienność. Wykonaliśmy już instalacje anten satelitarnych i naziemnych DVB-T na wielu budynkach, zarówno dla osób prywatnych czy firm. Profesjonalnie zamontowana instalacja antenowa zapewnia stabilny i bezawaryjny odbiór telewizji.

Galeria anteny 4
Galeria anteny 5
Montaż anten satelitarnych
Galeria anteny 3
Galeria anteny 7
Galeria anteny 2
Galeria anteny 1
Instalacje Multiswitch Wrocław

Dobry sprzęt gwarancją sukcesu

Na rynku znajduje się wiele anten telewizyjnych w szerokim zakresie cenowym o różnych parametrach. Nasza firma wybiera sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny. Instalujemy anteny, które będą odbierały telewizję DVB-T przez długi czas, bez potrzeby żadnych zmian. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem umożliwiającym solidne zamontowanie anteny oraz jej kalibrację. Niezmiernie istotny jest kierunek, w jakim zwrócona jest antena, gdyż to właśnie stamtąd sygnał będzie najlepiej odbierany. Posiadamy również specjalne materiały umożliwiające konserwację anten telewizyjnych. Takie zabiegi poprawiają jakość odbieranej telewizji, a także zapobiegają przedwczesnemu zniszczeniu anteny.

Montaż anten Wrocław 3

Nasze atuty, Twoje korzyści

W naszej firmie pracują najlepsi fachowcy. Każdy z naszych klientów może potwierdzić, że warto im zaufać. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Anteny montujemy w miejscach najbardziej dogodnych, może to być taras, dach, komin lub elewacja. W każdym przypadku dobieramy odpowiednie elementy do mocowania. Dbamy o to, aby zainstalowana antena była dobrze przytwierdzona do podłoża. Jest to ważne, gdyż od jej ustawienia zależy jakość odbieranej telewizji. Umawiamy się na dogodne terminy i konsultujemy wszystkie szczegóły pracy. Jesteśmy gotowi na całkiem różne, czasem nietypowe warunki i miejsca instalacji anteny. Jeśli nasz klient nie ma konkretnych wymagań – zawsze doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Wykonujemy również instalacje dla firm, biur, czy wspólnot mieszkaniowych. Większe zamówienia nie powodują żadnych opóźnień w realizacji tych mniejszych, prywatnych. Wszystkie wykonywane przez nas prace są w pełni profesjonalne.

W ramach instalacji antenowych oferujemy:

Zadzwoń i zamów profesjonalny montaż anteny: