Montaż anten satelitarnych

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie montażu anten satelitarnych i wykonywaniu systemów antenowych.

Instalujemy i regulujemy anteny satelitarne do odbioru telewizji nadawanych przez polskich operatorów cyfrowych np. (NC+, Polsat Cyfrowy, Telewizja na kartę) jak i zagranicznych.

Dobieramy jak najbardziej optymalne dla danej instalacji anteny, konwertery i inne akcesoria tak aby dzięki naszej usłudze klient mógł w pełni korzystać z wysokiej jakości sygnału i nie zakłóconego odbioru telewizyjnego.

Dysponujemy fachowym sprzętem do wykonywania pomiarów sygnału i ustawiania anten satelitarnych, dzięki czemu uzyskujemy możliwie precyzyjne parametry sygnału dla danej lokalizacji.

Zestawy antenowe instalujemy we wskazanym przez klienta miejscu np. na dachu, kominie, elewacji, balkonie, tarasie. W przypadku braku możliwości technicznych wykonania montażu we wskazanym miejscu doradzamy odpowiednią lokalizację.

Montaż anten satelitarnych

Wybierając miejsce do montażu anteny satelitarnej uwzględniamy rodzaj podłoża i dobieramy odpowiednie uchwyty, maszty, mocowania, kołki i inne elementy montażowe tak, aby zapewnić trwałość i niezawodność instalacji.

Ponadto realizujemy niestandardowe montaże anten na podstawie wskazań klienta – rozdzielenie sygnału satelitarnego na kilka tunerów dla usługi multiroom poszczególnych operatorów cyfrowych np. Polsat, NC+. Instalacje zbiorcze – współdziałanie systemów anten naziemnych dvb-t z antenami satelitarnymi oraz antenami radiowymi.

Skonfigurujemy tuner, telewizor, podłączymy i zaprogramujemy do współdziałania wszystkie typy urządzeń Tv-Sat.

Montaż anten satelitarnych wykonujemy na terenie miasta Wrocław i okolicznych miejscowości.

Zobacz również: