• U Nas Zapłacisz KartąU Nas Zapłacisz Kartą
  • We Speak EnglishWe Speak English
  • 794 173 076794 173 076

Montaż Anten Naziemnych

Montowanie i ustawianie anten do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej Dvb-t jest jednym z głównych nurtów naszej działalności. Od połowy 2013 roku zaprzestano nadawania sygnału w dawnym systemie analogowym i rozpoczęto przekaz w nowym systemie nadawczym Dvb-t.

Dla nowo montowanych zestawów do odbioru telewizji naziemnej dobieramy odpowiedni typ anteny tak, aby odbiór sygnału w danej lokalizacji był optymalny. Właściwie dopasowany model anteny daje czysty i niezakłócony obraz na telewizorze bez konieczności zastosowania wzmacniaczy i innych urządzeń poprawiających jakość sygnału.

W sytuacji, kiedy mamy już do czynienia z istniejącą instalacją telewizji naziemnej, której działanie jest niezadowalające lub funkcjonuje niewłaściwie oferujemy przegląd, modernizację i rozbudowę systemu antenowego. Wykonujemy również regulację ustawienia anteny oraz wymianę niedziałających części, kabli, zamianę uchwytu na odpowiedni.

Wykonujemy przyłączenie zestawu antenowego cyfrowej telewizji naziemnej do większości modeli telewizorów. W sytuacji, kiedy mamy do dyspozycji starszej generacji odbiornik telewizyjny pomagamy dopasować optymalny dekoder Dvb-t, który pozwoli na odbiór sygnału w nowym standardzie.

Pomożemy wybrać akcesoria i zainstalować zestaw antenowy zgodnie ze wskazaniami klienta. Na przykład instalację umożliwiającą oglądanie telewizji naziemnej na kilku telewizorach lub system zbiorczy łączący sygnał satelitarny z naziemnym.